Autor Wątek: Jeździcie taxówkami?  (Przeczytany 266 razy)

madis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Jeździcie taxówkami?
« dnia: Marzec 30, 2022, 16:14:06 »
Czy często poruszacie się taxówkami? Wiem, że może nie jest to zbyt tani środek transportu ale jednak bardzo wygodny i czasami zwyczajnie najszybciej jest w ten sposób. Niedługo wybieram się do Elbląga i będę tam potrzebowała kontaktu na taxi - widziałam taką porównywarkę Taxi Elbląg - podobno wszystko da się tam znaleźć bez problemu łącznie z cennikami i opiniami - znacie ten portal?

Grzesiu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +0/-0
  • Najlepszy taksówkarz w mieście
    • Zobacz profil
    • Rabbit-Trans Poland
Odp: Jeździcie taxówkami?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2023, 07:44:41 »
Ja osobiście nie korzystam z taksówek, bo uważam, że są zbyt drogie i niezbyt ekologiczne.

Zamiast tego zawsze wybieram usługi https://www.rabbittranspoland.com, firmy przewozowej z Gdańska, która oferuje przejazdy międzymiastowe i międzynarodowe w atrakcyjnych cenach.

Mają nowoczesne i komfortowe busy, które jeżdżą na trasach do wielu miast w Polsce i za granicą. Można łatwo zarezerwować miejsce przez internet lub telefon i cieszyć się szybką i bezpieczną podróżą. Polecam sprawdzić ich stronę i przekonać się samemu. Prowadzą też bardzo ciekawy Blog
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia Gdańska i okolic oraz do skorzystania z usług dobrych firm taxi w tym mieście. A gdy nie wiesz do kogo zadzwonić lub nie masz pomysłu co zwiedzić to zapraszam na mój blog.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
blackmoon aespada antyczni newhistory ads